Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Karolina bohaterem !!! Gratulujemy

8213 2Osiemnastoletnia Karolina Łada, wychowanka Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych placówki w Jasienicy Górnej, która uratowała życie 70-letniemu mężczyźnie spotkała się wczoraj z Burmistrzem Otmuchowa, Komendantem Powiatowym Policji w Nysie i Komendantem Komisariatu Policji w Otmuchowie. Burmistrz Jan Woźniak podziękował jej za pomoc w ratowaniu człowieka.

 

„Proszę przyjąć serdeczne podziękowanie za wzorową postawę, szybką,odważną i skuteczną reakcję jaką przejawiła Pani ratując ludzkie życie. Natychmiastowe podjęcie interwencji pozwoliło zapobiec ogromnej tragedii. Pani odpowiedzialna postawa w obliczu utraty przez człowieka życia utwierdza mnie w przekonaniu, że bezinteresowność, szlachetność i szacunek dla ludzkiego życia nie są wartościami nam obcymi."

Do słów podziękowania Burmistrz Otmuchowa dołączył kwiaty i skromny upominek.

Takie osoby, jak Pani Karolina są wyjątkowe. Ta młoda, wrażliwa osoba nie zastanawiając się ani sekundy doprowadziła do tego, że człowiek został uratowany i to jest cenne. (źr. www.otmuchow.pl)

Kanał YT

NEW splat red

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates